Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории

Книга на денот

Цена од: 150 мкд
Љубов која никогаш не се остварува... Згодниот и самоуверен, сјајниот младич, господин Азиз, несреќно се вљуби во Марјам, девојка која не го сака многу и тоа ќе му го уништи животот. Тој по неа ќе отиде дури во Бејрут, но разочаран пак ќе се врати во Истанбул.
Продукти: 0

    Вашата кошничка е празна

Вкупно: мкд 0  

katalog
katalog
katalog
Copyright 2012-2018 by iVote