Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Пластелин 1/10 200 гр. - Примо

/  
Оригинален наслов на книгата : /
ИСБН : 2П266-10
Година на издавање : 2012
Издавачка куќа : Просветно дело
Прегледaна: 887 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : n/a
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote