Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Kopča

Zoran Popović  
Оригинален наслов на книгата : Kopča
ИСБН : 86-83525-62-7
Година на издавање : 2003
Издавачка куќа : Legenda KD
Прегледaна: 534 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 161
Димензии : 21 cm
Корица : тврда
Јазик: SR


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote