Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Гоце Делчев

Ванчо Николески  
Оригинален наслов на книгата : Гоце Делчев
ИСБН : 989PD9100149
Година на издавање : 2011
Издавачка куќа : Детска радост
Прегледaна: 2546 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 118
Димензии : 20x14
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток описОценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

05.04.2014 17:59:19   Anonymous напиша

Супер книга
Copyright 2012-2018 by iVote