Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Oblici lične vlasti : sociološkoistorijska studija o ideologiji i organizaciji uticajnih evropskih oblika lične vlasti od antike do savremenog doba

Todor Kuljić  
Оригинален наслов на книгата : Oblici lične vlasti : sociološkoistorijska studija o ideologiji i organizaciji uticajnih evropskih oblika lične vlasti od antike do savremenog doba
ИСБН : 978-86-519-0109-9
Година на издавање : 2009
Издавачка куќа : JP Službeni glasnik
Прегледaна: 180 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 407
Димензии : 24 cm
Корица : мека
Јазик: SR


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote