Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

За сите овие години

Снежана Стојанова  
Оригинален наслов на книгата : За сите овие години
ИСБН : 9786084507420
Година на издавање : 2010
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 794 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 48
Димензии : 10х20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Книгата За сите овие години е дебитантска нејзина поетска објава на Снежана Стојанова, поет од македонската дијаспора. Во делото се поместени четириесетина дела пишувани во различни периоди, во кои може да се прочита родокрајна поезија но и песни во чест на неповторливиот глас на Тоше Проески.Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците

12.11.2012 23:47:21   Anonymous напиша

Prekrasna kniga, Ja preporacuvam i na staro i na mlado.Bravos Snezana
Copyright 2012-2018 by iVote