Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Хипнотизер

Ларс Кеплер  
Оригинален наслов на книгата : Hypnotisören
ИСБН : 608-10-2691
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Матица Mакедонска
Прегледaна: 2809 пати
Коментари вкупно: 3
Број на страни: 579
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Во еден дом во Шведска се случува монструозно и многу свирепо убиство, убиено е целото семејство. Единствен преживеан е Јусеф, но и тој е со тешки повреди. Спасен е во последен миг иако полицаецот кој го открил убиството не забележал дека момчето е живо.

Јусуф е во сериозна здравствена состојба која не е стабилна и не е во состојба да биде испрашуван од страна на полицијата за да даде корисни информации за напаѓачот затоа што тој можеби и го видел неговото лице. Со тоа што убиецот е на слобода, животот на ова момче е во опасност, а со тоа и животот на неговата постара сестра Евелин...


Оценка од корисниците

5 звезди

6

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

1

Просечна оценка
4,4
7

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

08.11.2016 19:27:30   Слаѓан Бишковски напиша

Dobar triler, celo vreme drzi vo neizvesnost
08.06.2015 13:54:08   Anonymous напиша

Ќе ве натера да поверувате во невозможното. Кога ќе се нурнете во страните на овој прекрасен трилер нема да можете ниту да претпоставите како би можело да се одвива дејството на настаните. Секоја случка е детално опишана и некогаш ќе имате чуство како да гледате фимл а не дека читате книга. Го препорачувам на сите
27.04.2013 18:11:26   Anonymous напиша

mnogu dobar triler, se cita vo eden zdiv :)
Copyright 2012-2018 by iVote