Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Продавачка на егзотика

Миранда Дикинсон  
Оригинален наслов на книгата : Продавачка на егзотика
ИСБН : 10000000ПЕ
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Матица Mакедонска
Прегледaна: 2177 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Замисли кога целиот свет би можел да биде твој...
Дали, обидувајќи се да го остави стариот живот зад себе, Хариет ќе ја направи
најголемата грешка во животот или пак, нејзините соништа конечно ќе се остварат?
Божествена љубовна приказна за сите обожувачи на Џил Мансел и Софи Кинсела.


Оценка од корисниците

5 звезди

3

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
3

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote