Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Огледана во тебе

Силвија Деј  
Оригинален наслов на книгата : Reflected in you
ИСБН : 978-608-230-167-9
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Издавачки центар ТРИ
Прегледaна: 2296 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 299
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Гидион Крос.Маж каков што секоја жена може да посака. Но, само малку луѓе, меѓу кои бев и јас, знаеја дека зад тој одраз се крие измачена и ранета душа. Тој беше оган што ме изгоре со пламен на најмрачно искуство. Не можев да му одолеам. Ми стана опсесија, предмет на мој најдлабок копнеж и на болна љубомора...
Тој мораше да е само мој.Моето минато беше исто толку мрачно, а душата исто толку измачена колку и неговата. Нашата врска не можеше да опстани.  Беше премногу тешка и премногу болна..., но на моменти беше и совршена. Ненаситната глад на нашите тела и очајничката љубов не соединија во луда страст.
Жешките сексуални сцени и интригантните пресврти во ова продолжение ќе направат страстно да посакувате љубовната сага за Гидион Крос и Ева Трамил никогаш да не заврши.


Оценка од корисниците

5 звезди

4

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
4

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

27.09.2013 17:50:27   Anonymous напиша

Супер книга
Copyright 2012-2018 by iVote