Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Св. Богородица со Исус

/  




Оригинален наслов на книгата : Св. Богородица со Исус
ИСБН : 000000ББ
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Исмет Кочан
Прегледaна: 1200 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 29,5Х12
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Св. Богородица со Исус, рељеф, бакар, на дебела даска.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote