Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

20.000 илјади милји под морето

Жил Верн  
Оригинален наслов на книгата : 20.000 илјади милји под морето
ИСБН : 978-9989-682-66-7
Година на издавање : 2011
Издавачка куќа : Нампрес
Прегледaна: 8320 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 200
Димензии : 132х195
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

6

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
6

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

07.10.2015 22:55:43   Anonymous напиша

Jas ja imam do pola procitana,ama mnogu e ubava!
Copyright 2012-2018 by iVote