Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Гарванот

Едгар АЛАН ПО  
Оригинален наслов на книгата : Гарванот
ИСБН : 978-9989-682-71-1
Година на издавање : 2011
Издавачка куќа : Нампрес
Прегледaна: 2047 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 191
Димензии : 132х195
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

1

Просечна оценка
3
2

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote