Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Антиепитаф

Гаврило Миловановиќ  
Оригинален наслов на книгата : Антиепитаф
ИСБН : 978-608-243-010-2
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 559 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 10x20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

„Како да им се пријде на овие искрени, или подобро речено колку искрени толку халуцинантни, колку акрибични толку навидум наивни, и колку привидно танатофилични, а всушност очајно вивистични, па дури и деликатно еротички записи.“ Сашo Гигов-Гиш


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote