Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Notebook KOMPAGNON - 12,5 x 19,5 cm, Unlnert (Classic)

/  
Оригинален наслов на книгата : Notebook KOMPAGNON - 12,5 x 19,5 cm, Unlnert (Classic)
ИСБН : 4003273657175
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Brunnen
Прегледaна: 1339 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 192
Димензии : 12,5 x 19,5 cm
Корица : тврда
Јазик: EN


Овој производ го нудат:


Краток опис

NOTEBOOK

  • 192 pages, cream coloured, smearproof
  • Thread bound
  • Page Numbers
  • Index
  • 16 perforated sheets
  • Sticky Labels
  • Sticky Notes
  • Pocket


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote