Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

НОТЕС - The Old Man and the Sea - Ernest Hemingway

Publikum Art  
Оригинален наслов на книгата : НОТЕС - The Old Man and the Sea - Ernest Hemingway
ИСБН : 9786082211312
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Publikum Art
Прегледaна: 1516 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 194
Димензии : 120 x 170mm
Корица : тврда
Јазик: EN


Овој производ го нудат:


Краток опис

Нотес со корица инсприрана од романот Старецот и морето од Ернест Хемингвеј.

Внатрешноста е испечатена на високо квалитетна кремаста хартија.

На секоја страница има илустрација со цитати од познати дела и автори од класичната литература.

Страниците се распоредени наизменично со линии и празни. Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote