Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Moderna američka kultura

//  
Оригинален наслов на книгата : Moderna američka kultura
ИСБН : 978-86-495-0398-4
Година на издавање : 2009
Издавачка куќа : CID
Прегледaна: 374 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 558
Димензии : 24
Корица : мека
Јазик: SR


Овој производ го нудат:


Краток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote