Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Една неодолива љубов

Џули Џејмс  
Оригинален наслов на книгата : Love irresistibly
ИСБН : 978-608-4672-39-5
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Сакам Книги
Прегледaна: 8574 пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 302
Димензии : 21 cm
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

ТОЈ Е НАВИКНАТ ДА ДОБИВА СĖ ШТО САКА...
Кејд Морган - поранешна рагби ѕвезда и еден од најпознатите јавни обвинители во Чикаго – е решен да го уапси најкорумпираниот државен сенатор, а тоа значи дека му треба помош од Брук Паркер. Како генерален советник и адвокат на ресторанска компанија, таа може да ја озвучи масата на сенаторот во еден од нивните луксузни ресторани за ФБИ да собере докази. Сè што треба да направи Кејд е да ја убеди Брук да соработува, а тој не се плаши да го употреби својот шарм – и својата моќ – за да го направи тоа.

А СЕГА ЈА САКА НЕА.
И покрај тоа што е озлогласен јавен обвинител, Брук не се плаши од заканите на Кејд Морган, ниту пак планира да падне на неговиот шарм. По низа разочарувања со машкиот пол, таа нема намера да му придава големо значење на ниту еден маж, а особено не на овој. Но кога неколку изненадувачки и неочекувани настани ќе направат пресврт во животите на двајцата, она што се крчка меѓу нив почнува да станува прилично неодоливо.Оценка од корисниците

5 звезди

7

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
7

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

02.09.2016 12:03:40   Слаѓан Бишковски напиша

Preubava :)
01.04.2015 00:01:29   Anonymous напиша

prekrasna kniga
Copyright 2012-2018 by iVote