Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Жената и родот во исламот

Лејла Ахмед  
Оригинален наслов на книгата : Жената и родот во исламот : историските корени на една модерна дебата
ИСБН : 9989-103-31-3
Година на издавање : 2004
Издавачка куќа : Слово
Прегледaна: 835 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 355
Димензии : 20 cm
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote