Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Докторот од Ласа – продолжение на Третото око

Лопсанг Рампа  
Оригинален наслов на книгата : DOCTOR FROM LHASA
ИСБН : 978-9989-901-74-4
Година на издавање : 2009
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 1224 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 217
Димензии : 21x14 см
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Во книгата Докторот од Ласа продолжува приказната за Лопсанг Рампа. Неговиот животен пат е поврзан со мноштво натприродни појави и доживувања.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote