Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Најбогатиот Човек на Вавилон

Џорџ Клејсон  
Оригинален наслов на книгата : THE RICHEST MAN IN BABILON
ИСБН : 978-998-9901-05-8
Година на издавање : 2002
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 3482 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 129
Димензии : 21x14
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Милиони читатели ширум светот имале корист од „Вавилонските параболи“ кои се потврдени како најинспиративните дела напишани за штедењето, финансиското планирање и личниот успех. Напишани се на јазик што по својата едноставност одговара на јазикот на Библијата. Овие фасцинантни и информативни приказни ве водат по сигурен пат кон успехот и сите задоволства што тој ги носи со себе. Ова е книга што ги открива тајните на стекнувањето и чувањето на парите, како и нивната правилна употреба за да тие ви заработат уште пари. Книгата ја содржи тајната за остварување на сите ваши амбиции, желби и потреби. Поинаку кажано таа е клучот за вашиот успех и просперитет.  


Оценка од корисниците

5 звезди

4

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
4

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

Copyright 2012-2018 by iVote