Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

101 мисла за успехот

Група Автори  
Оригинален наслов на книгата : 101 мисла за успехот
ИСБН : 978-608-229-682-1
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: 1343 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : А6
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

101 мисла за успехот.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote