Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

101 мисла за љубовта

Група Автори  
Оригинален наслов на книгата : 101 мисла за љубовта
ИСБН : 978-608-229-680-7
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: 1558 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 128
Димензии : А6
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

101 мисла за љубовта.


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

14.04.2016 09:54:44   Anonymous напиша

Interesna kniga 👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Copyright 2012-2018 by iVote