Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пакет - Чекори до успехот

/  
Оригинален наслов на книгата : Пакет - Чекори до успехот
ИСБН : 0000paketuspeh
Година на издавање : 2002
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 2281 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 124
Димензии : 21 x 14 см
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:

 • 44%
  Распродадено
  Цена: 520 290 мкд

  Попуст 44%
  Заштеди 230 мкд
  Продава:
  Мартина
  Зачувај за подоцна


Краток опис

Пакет книги со намалени цени!

Пакетот содржи:
Најбогатиот Човек на Вавилон http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43876
52 чекори до успехот http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43723


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

2

Просечна оценка
2,3
3

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote