Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пакет книги - Здравје

Норман Вокер  
Оригинален наслов на книгата : Пакет книги - Здравје
ИСБН : 0000paketzdravje
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 1848 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 155
Димензии : 17х12 см
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:

 • 43%
  Распродадено
  Цена: 280 160 мкд

  Попуст 43%
  Заштеди 120 мкд
  Продава:
  Мартина
  Зачувај за подоцна


Краток опис

Пакет книги со намалени цени!

Пакетот содржи:
Природно лекување со сокови од зеленчук http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43879
Природно лекување со сокови од овошје http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43880Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote