Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пакет книги - Лопсанг Рампа

Лопсанг Рампа  
Оригинален наслов на книгата : Пакет книги - Лопсанг Рампа
ИСБН : 0000paketrampa
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Мартина
Прегледaна: 3125 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 235
Димензии : 21 x 14 см
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Пакет книги со намалени цени!

Пакетот содржи:
Докторот од Ласа – продолжение на Третото око http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43858


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote