Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Шепотот на мислата во ноќта

Зоре Џингова  
Оригинален наслов на книгата : /
ИСБН : 978-608-243-066-9
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 489 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 64
Димензии : 12x20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

 

„Поезија, јасна и разбирлива, читлива, наизглед разбранувана, но со вистинско естетско ниво и беспрекорна внатрешна кохезија, поезија која смирува и бранува во исто време“.

Милка Тримчевска

 

„Читајќи ги стиховите на поетесата Зоре Џингова, чиниш нурнуваш во длабочините на тајната посакуваност на љубовта“.

Кристина Башовска

 Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote