Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Самомасажа по меридијаните и акупунктурните точки

Ванг Чуангуи  
Оригинален наслов на книгата : Self-massage along meridians and acupoints
ИСБН : 978-608-208-406-0
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Топер
Прегледaна: 1536 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 285
Димензии : 130x200
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Прирачник за користење на класичниот и единствен тераписки метод на традиционалната кинеска медицина. Книгата е дополнета со илустрации за да помогнат во индивидуалната подготовка за превенција и за третман на заболувања... Техниките на самомасажа по меридијаните и по акупунктурните точки се едноставни, практични и лесни за следење.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote