Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Детска карта на светот

/  




Оригинален наслов на книгата : Детска карта на светот
ИСБН : ///
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : ТРИМАКС
Прегледaна: 705 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 99х66см
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

На картата е претставено специфичното животинско царство во светот, од едната страна, а од задната страна е претставена политичката карта на светот. Ѕидна карта, двострана, пластифицирана, врамена со пластични лајсни, спакувана во украсна картонска кутија.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote