Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Глобус Историски/Антички

Група Автори  
Оригинален наслов на книгата : Глобус Историски/Антички
ИСБН : 1838
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : ТРИМАКС
Прегледaна: 625 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : /
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:

    Немаме податоци

Краток опис

Светлечки глобус историски/антички со силна структура и златна основа. Глобус на македонски јазик, со ефект на античка морска карта. Пречник 30 цм, висина 42 цм. Антички изглед.  


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote