Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Глобус Лустер физичко/политички

/  
Оригинален наслов на книгата : Глобус Лустер физичко/политички
ИСБН : 7143
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : ТРИМАКС
Прегледaна: 1012 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : /
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Висечка ламба глобус, на македонски јазик, два во еден, без светло - физички глобус, со светло - политички глобус. Дијаметар 26 см.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote