Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Глобус ПИНК мал

/  
Оригинален наслов на книгата : Глобус ПИНК мал
ИСБН : 7142
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : ТРИМАКС
Прегледaна: 623 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : /
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:

    Немаме податоци

Краток опис

Глобус ПИНК мал, светлечки глобус на розова основа, Глобус на македонски јазик. Дијаметар 20 см, и висина 30 см. Светилка што се менува.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote