Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Глобус Физичко/политички МКД ГОЛЕМ

/  
Оригинален наслов на книгата : Глобус Физичко/политички МКД ГОЛЕМ
ИСБН : 2152
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : ТРИМАКС
Прегледaна: 623 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : /
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:

    Немаме податоци

Краток опис

Светлечки глобус столна ламба физичко/политички со силна структура и долготрајна сина боја . Пречникот е 30 цм, висина 42 цм, со светилка која се менува. Достапен на македонски јазик два во еден без светло - физички глобус, со светло - политички глобус.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote