Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Филм.мкд

Игор Анѓелков  
Оригинален наслов на книгата : Филм.мкд
ИСБН : 978-608-4770-17-6
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : ИЛИ-ИЛИ
Прегледaна: 626 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 280
Димензии : 20х13
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

за македонскиот филм во новиот милениум...
...касни-порасни... Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote