Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Досиејата на ФБИ

Нема Автор  
Оригинален наслов на книгата : The F.B.I. files
ИСБН : 9786082011349
Година на издавање : 2011
Издавачка куќа : Ѓурѓа
Прегледaна: 2587 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 125X200
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Збирка од разни документи, од американски пилоти, војници кои имале пристап до неверојатни информации и сведоштва на луѓе кои имале контакти со вонземјаните. Некои од нив се класифицирани како врвна тајна од Службата за разузнавање на САД и се конфискувани како закана за националната безбедност. Шокантни извештаи, изјави и тврдења после кои нема да гледате на светот со истите очи.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote