Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

БОЕНКА ЗА ДОБРА НОЌ

/  
Оригинален наслов на книгата : БОЕНКА ЗА ДОБРА НОЌ
ИСБН : 978-608-4569-32-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Паблишер
Прегледaна: 2121 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Ослободете си го умот од сите грижи и надминете ја несоницата боејќи ги овие магични и релаксирачки илустрации

Додека создавате вистинска уметност, вашиот неспокој полека исчезнува.

Боењето на овие уникатни, успокојувачки шари ќе ви помогне да мислите на убави нешта и ќе ви го насочи вниманието кон релаксација.

Ослободете се од стресот и подгответе се за лека ноќ.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote