Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Ти си тој што го сакам

Џована Флечер  
Оригинален наслов на книгата : You're the one
ИСБН : 978-608-4672-61-6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Сакам Книги
Прегледaна: 3524 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 325
Димензии : 21x13
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Меди, облечена во бело, стои на влезот од црквата. Пред олтарот се наоѓа Роб - човекот со кој ќе се мажи. До Роб стои Бен - кум и најдобар пријател на невестата и младоженецот. И тоа е проблемот.

Затоа што ако пред олтарот не ја чекаше Роб, постои голема веројатност тоа да беше Бен. Лојалниот и чувствителен Бен кој отсекогаш си ги чувал чувствата за себе, но кога би се свртел сега да ? каже на Меди дека прави голема грешка, дали таа би слушала? И дали тој би бил во право?

Тие се најдобри пријатели од детството; Меди, Бен и Роб - неразделни. Но љубовта менува сe. Меди мора да донесе одлука, но дали ќе ја донесе правилната? Нејзиното срце, а дефинитивно и срцата на двајцата најдобри момци што ги познава, зависат од тоа... 
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

1

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
4
2

Коментари од корисниците

09.05.2016 19:44:38   Anonymous напиша

Монотона...
Copyright 2012-2018 by iVote