Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Живот Без Граници

Ник Вујичиќ  
Оригинален наслов на книгата : Life Without Limits
ИСБН : 978-608-4757-02-3
Година на издавање : 2016
Прегледaна: 3963 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 288
Димензии : А5
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Никспирацијата продолжува! По спектакуларниот хуманитарен настан во Скопје, на македонски е достапен ни е Никовиот  „ЖИВОТ БЕЗ ГРАНИЦИ”. Во оваа книга Ник во детали ќе ти ја раскаже неговата неверојатна животна сторија која инспирира, мотивира и дава сила. Роден без екстремитети, исправен со предизвици од секаков вид, Ник ни споделува како волјата, луѓето и верата во Бог можат да ти понудат надминување на животните предизвици и поттик животот да го живееме за повисока цел.Оценка од корисниците

5 звезди

4

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
4

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

Copyright 2012-2018 by iVote