Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Храната вистински лек во 21 век

Цвета Динева  
Оригинален наслов на книгата : Храната вистински лек во 21 век
ИСБН : 9786086539948
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Нутри Вита
Прегледaна: 3015 пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 192
Димензии : 22 см.
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Почнете да работите на себе. Менувајте ги лошите навики во животот.

„Книгата претставува патоказ кон здравото живеење. Токму тоа е целта на авторката – да им помогне на луѓето на едноставен начин да си обезбедат здравје и долг здрав и квалитетен живот.“

Проф. д-р сц. Борис Ангелков

„Петнаесет годишното искуство на авторот пренесено на едноставен начин го прави текстот лесен за читање и разбирање на пошироката читателска публика, убедувајќи да се верува во мислата ’Ние сме тоа што јадеме’.“

Проф. д-р сц. Валентина ПавловаОценка од корисниците

5 звезди

4

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

2

Просечна оценка
3,7
6

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

24.02.2017 15:47:12   Anonymous напиша

Најдобрата книга најдобар водич во исхраната
20.02.2017 08:45:23   Anonymous напиша

БУКВАР и ВОДАЧ во здравиот начин на живеење.На едноставен и сугестивен начин објаснети најважните совети поврзани со здравиот начин на живеење.Впрочем вистината се крие во едноставноста.
Copyright 2012-2018 by iVote