Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Патримониум.МК : списание за културното наследство - споменици, реставрација, музеи; Год. 7, бр. 12, 2014

Дарко Николовски  
Оригинален наслов на книгата : Патримониум.МК : списание за културното наследство - споменици, реставрација, музеи; Год. 7, бр. 12, 2014
ИСБН : 71742730-6
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Каламус
Прегледaна: 734 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 30 цм
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote