Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Стапче и Шишка

Смиле Цветановски  
Оригинален наслов на книгата : Стапче и Шишка
ИСБН : 978-608-4719-11-3
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Стрип Квадрат
Прегледaна: 484 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 64
Димензии : 30
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Стапче и Шишка се двајца неразделни пријатели од нашето поднебје, двајца прототипи на обични луѓе, кои можете да ги сретнете во секое маало, во секој зграда, улица, или град. Тие со своите секојдневни, пред се хумористични случки, ни го пренесуваат хуморот и сатирата на денешнава живеачка, иронијата, меланхолијата, глупоста и смеата во ситуации во кои секој од нас би можел, или веќе се има најдено.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote