Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пакет книги S

/  
Оригинален наслов на книгата : Пакет книги S
ИСБН : 11111111111111
Година на издавање : n/a
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 799 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 0x0
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Пакет книги со намалени цени за комплетен летен одмор. 


Со овој пакет ги добивате:


Трач - Елин Хилдербранд


Николски - Никола Дикнер


Сеќавање на љубовта - Амината Форна  
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote