Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ

Миле Ѓорѓијоски  
Оригинален наслов на книгата : БУДЕЊЕ НА ПЕТЕЛОТ
ИСБН : 978-608-4795-13-1
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : „Орион“ Делчево
Прегледaна: 954 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 239
Димензии : 210/145
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Карактеристично за оваа книга: Прва илустрирана антологија на  еротски афоризми, досега издадена во светот.

Застапени 117 автори од Македонија, Бугарија, Србија, Црна Гора, Бих, Република Српска, Хрватска, Полска и Русија.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote