Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

ТРИ ПАТИ НА ДЕН

Миле Ѓорѓијоски  
Оригинален наслов на книгата : ТРИ ПАТИ НА ДЕН
ИСБН : 978-608-65113-2-6
Година на издавање : 2015
Прегледaна: 1253 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 151
Димензии : 160/110
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Прва книга со еротски афоризми од македонски автор, афоризмите се наградувани на голем број конкурси за афоризми.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote