Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Во еден момент

Гијом Мисо  
Оригинален наслов на книгата : Во еден момент
ИСБН : 978-608-208-464- 0
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Топер
Прегледaна: 11088 пати
Коментари вкупно: 5
Број на страни: 302
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Лиза и Артур можат да се видат само еднаш годишно. Тој целиот живот го поминува барајќи ја... А таа својот чекајќи го... Лиза сонува за тоа да стане актерка. За да ги плати студиите, работи како келнерка во еден бар на Менхетн. Една вечер таму го запознава младиот доктор, Артур Костело и нејзиниот живот се менува од корен. Артур ќе направи се за да ја освои Лиза. Во градот полн со неочекувани пречки, на сите начини ќе се обиде да дојде до неа. Но, Артур не е обичен маж - тој на Лиза и ја открива вистината што го спречува да создава иднина со неа : неверојатна, a пореална и од самиот живот. Во Њујорк каков што се уште не сте го запознале, Артур и Лиза ќе мораат да ги обединат своите сили за да побегнат од стапицата пострашна и од најлошиот непријател: времето.


Оценка од корисниците

5 звезди

18

4 ѕвезди

2

3 звезди

2

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
4,7
22

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

05.03.2018 08:56:27   Anonymous напиша

Силна порака, уште една одлична книга на Мисо
03.02.2017 17:58:17   dusko trifunovski напиша

Моментално ја читам и можам да кажам дека е една од најдобрите на Гијом. Лесна е за читање, не заморува од неизвест и не е раскажувањето многу убемно!
06.12.2016 15:42:50   dance nikolovska напиша

prekrtasni se site knigi od Gijom Miso . se citaat vo eden zdiv.
Copyright 2012-2018 by iVote