Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Дневник за секое момче

Виолета Бабиќ  
Оригинален наслов на книгата : Бележница за сваког дечака
ИСБН : 978-608-208-459- 6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Топер
Прегледaна: 445 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 170
Димензии : 19 цм
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Дневник што треба да поседува секое момче...


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote