Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Зборот остава траги : збирка интервјуа што излегуваат надвор од рамките на своето време

Тони Димков  
Оригинален наслов на книгата : Зборот остава траги : збирка интервјуа што излегуваат надвор од рамките на своето време
ИСБН : 978-608-223-536-3
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Магор
Прегледaна: 307 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 214
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

В© Copyright 2012 by iVote