Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Експерименти со младиот Леонардо

/  
Оригинален наслов на книгата : Experiments with young Leonardo
ИСБН : 5310189025233
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Просветно дело
Прегледaна: 307 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 60
Димензии : 22х28
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Водич со многу неверојатни експерименти и занимливости за изумите на Леонардо да Винчи. Вистински прирачник за млади научници.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote