Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Бура од убавини

Билјана Ѓоргиева - Зринк  
Оригинален наслов на книгата : Бура од убавини
ИСБН : 978-608-65731-0-2
Година на издавање : 2015
Прегледaна: 332 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 20
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Бурата кај луѓето внесува ведрина,живост и подобро расположение и велат дека со неа расте и „хормонот на среќата“ .

Се смета дека бурата е причина за долговечноста на приморците, а посебно за жените кои живеат покрај море.

Бидете среќни секогаш и секаде!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote