Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Пакет Канада

/  
Оригинален наслов на книгата : Пакет Канада
ИСБН : 00000пка
Година на издавање : n/a
Издавачка куќа : Антолог
Прегледaна: 391 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Одлучивте ли каде ќе ја прославите новогодишната вечер и каде ќе отпатувате за претстојните празници?  Ние ви нудиме несекојдневно книжевно патување во Канада.
Разубавете им ги претстојните празници на своите блиски и сакани со прекрасен подарок од „Антолог“, спакуван на оригинален начин. 

Пакетот ги содржи книгите:


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote