Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Јас зборувам англиски

Тони Вулф  
Оригинален наслов на книгата : I speak English
ИСБН : 5310189025196
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Просветно дело
Прегледaна: 316 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 22
Димензии : 23х26
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Звучна сликовница Јас зборувам англиски со 27 звучни прозорчиња. Изучувањето на англискиот јазик никогаш не било позабавно: пристисни, слушни, повтори!


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote